Skyblock

SkyBlock to tryb, którego celem jest rozwój i rozbudowa wyspy wiszącej nad pustką. Nasz SkyBlock posiada aktualnie 5 unikalnych, autorskich wysp startowych wraz z odpowiadającym im wyspom netherowym i nie zamierzamy się na tym zatrzymywać! Nowe wyspy będą regularnie dodawane do repertuaru. 


Nasz skyblock skupia dużą część progressu na zadaniach, które odblokowują przedmioty w sklepach oraz nowe funkcje. Możesz przeczytać więcej na wiki.


Klasyczna wyspa


Trudność: Łatwa
Wyspa inspirowana jedną z pierwszych map typu SkyBlock. Drzewo, wiadro lawy i trochę lodu - dla niektórych tylko tyle wystarczy, żeby rozkręcić imprezę.

Planetoida


Trudność: Łatwa
Twoja mała, prywatna planeta. Nie powinno już być wątpliwości, czy Ziemia jest płaska. Bądź miły dla lamy.

Wysepki


Trudność: Średnia
Pięć małych wysepek w formacji iksa do twojej dyspozycji. Na każdej z nich znajduje się po jednym składniku niezbędnym do rozpoczęcia zabawy.

Ruiny (Tylko dla VIPów)


Trudność: Średnia
Kamieniste ruiny kiedyś zasiedlonej wyspy, na której można znaleźć zniszczony, zarośnięty budynek oraz gotowy generator cobblestone'a.

Grid


Trudność: Trudna
Wyspa inspirowana trybem SkyGrid. Pomiędzy wszystkimi blokami na wyspie znajduje się odstęp o szerokości jednego bloku. Jeden nietrafiony skok i po tobie!